Archiwum wpisów:

 • Maj 2017
 • Wrzesień 2016
 • Maj 2016
 • Kwiecień 2016
 • WAKACJE 2017 – OBÓZ TANECZNY W CZARNYM DUNAJCU

  WAKACJE 2017 – OBÓZ TANECZNY W CZARNYM DUNAJCU

  W DNIACH 12.07-20.07.2017r. W CZARNYM DUNAJCU ODBĘDZIE SIĘ OBÓZ TANECZNY.

  ZAPRASZAMY OSOBY POCZĄTKUJĄCE ORAZ ŚREDNIOZAAWANSOWANE W WIEKU DO 13 LAT.

  POBYT: HOSTEL DUKAT

  W programie:codziennie zajęcia taneczne, zajęcia umuzykalniające, nauka kreatywnego wyrażania emocji tańcem, profesjonalne rozgrzewki taneczne, układy solowe i grupowe, tworzenie układów choreograficznych do popularnych piosenek. Zabawa poprzez taniec, spontaniczne interpretacje muzyczne, taneczne pojedynki – stań oko w oko z roztańczonym przeciwnikiem.

  Poza parkietem wycieczki, interpretacja tekstów popularnych piosenek, wyjazd do Białki Tatrzańskiej – termy!

  Szczegóły wyjazdu i warunki finansowe pod nr tel. 885808488, 669298819 ( Edyta, Gabrysia)

  ZAPRASZAMY 😉

  UWAGA REKRUTACJA!!!

  UWAGA REKRUTACJA!!!

  Uprzejmie informujemy, że ruszyła rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca Art.Station. Spotkanie osób zainteresowanych odbędzie się 12 września 2016 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach przy ulicy Reymonta 33 sala 222. Zapraszamy dzieci w wieku 5-16 lat wraz z rodzicami.

  Warsztaty taneczne „Tanecznym krokiem do sukcesu”

  Warsztaty taneczne „Tanecznym krokiem do sukcesu”

  Poniżej przedstawiamy rozkład warsztatów w maju i czerwcu.

  Ada Piechówka

  21 maja – godz. 10.00-12.00

  11 czerwca – godz. 10.00-12.00

  Maciej Pela

  15 maja – godz. 17.00-19.00

  12 czerwca – godz. 17.00-19.00

  Włodek Kołobycz

  21 maja – godz. 16.00-18.00 (grupa średniozaawansowana)

  godz. 18.00-20.00 (grupa zaawansowana)

  25 czerwca – godz. 16.00-18.00 (grupa średniozaawansowana)

  godz. 18.00-20.00 (grupa zaawansowana)

  Zajęcia będą się odbywać w siedzibie szkoły Art Station przy ulicy Dworcowej 1.

   

   

   

  Ruszyły zapisy na OBÓZ TANECZNY nad Bałtykiem!

  Ruszyły zapisy na OBÓZ TANECZNY nad Bałtykiem!

  Uprzejmie informujemy, że ruszyły zapisy na obóz taneczny w Pogorzelicy nad Bałtykiem. Termin 9-16 sierpnia 2016 r. Warsztaty z tańca nowoczesnego (hip – hop,break dance) oraz tańca współczesnego z elementami klasyki poprowadzą uznani instruktorzy z You Can Dance. Na obóz zapisywane są dzieci powyżej 8 roku życia.

  Ośrodek w Pogorzelicy jest strzeżony, posiada pokoje z łazienkami, własna plażę z ratownikiem oraz boisko do koszykówki i siatkówki, możliwość zorganizowania ogniska i dyskoteki.

  Koszt tygodniowego pobytu w Pogorzelicy to 1400 zł i zawiera: przejazd i ubezpieczenie, warsztaty taneczne, całodobową opiekę, opiekę pielęgniarską, opiekę ratownika medycznego, noclegi i wyżywienie (4 posiłki dziennie) oraz atrakcje takie jak: ognisko, dyskoteka, gry i zabawy z udziałem animatorów, wycieczkę wyjazdowa.

  Zapisy pod nr tel. 782 80 84 88 lub mailowo: nsbartstation@gmail.com. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2016 r., liczba miejsc ograniczona.

  Gwarantujemy świetną zabawę w cudownej atmosferze oraz warsztaty taneczne na wysokim poziomie!

  Tanecznym krokiem do sukcesu

  Tanecznym krokiem do sukcesu

  1 kwietnia ruszył projekt ” Tanecznym krokiem do sukcesu” – taneczne warsztaty doskonalące umiejętności tancerzy”. Potrwa do 15 grudnia 2016 r. Celem zadania jest uczestnictwo tancerzy z terenu miasta Skierniewice, którzy poprzez zajęcia doskonalące umiejętności i techniki tańca zdobywać będą czołowe miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca i przeglądach tanecznych.

  Zadanie jest kierowane do młodych tancerzy z terenu miasta Skierniewice.  W naszym mieście jest kilkuset młodych, zdolnych, odnoszących sukcesy tancerzy, którzy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych instruktorów. Adresatami jest grupa kilkuset młodych tancerzy w stopniu zaawansowanym. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy ze względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie taneczne z podziałem na techniki tańca.

  Zajęcia odbywać  się będą  w dwóch panelach: taniec nowoczesny i taniec współczesny. W okresie od kwietnia do grudnia 2016 roku, z wyłączeniem lipca, sierpnia i września.  W czasie realizacji zadania odbędzie się 5 spotkań  z tańca nowoczesnego i 5 spotkań z tańca współczesnego. Każde spotkanie trwać będzie dla każdej grupy 2 godziny zegarowe. Podsumowanie warsztatów odbędzie się w formie pokazu tanecznego prezentowanego dla szerokiej publiczności. Zapisy pod nr tel. 782808488 lub mailowo: nsbartstation@gmail.com.

  Zajęcia poprowadzą znani instruktorzy:

  Włodek Kołobycz – Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał się z tańcem od 12 roku życia. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w opolskim zespole ‚Pech’. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Świata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., a aktualnie jest związany z zespołem You Can dance. Specjalizuje sie w tańcu jazzowym, a swoje umiejętności podnosił pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Brał udział w projekcie ‚Rock Loves Chopin’ we Włoszech, tańczył u boku Edyty Górniak oraz w teatrze cieni w Warszawie. Finalista 8. edycji programu ‚You Can Dance – Po Prostu Tańcz!’

  Adrianna Piechówka– Tancerka, instruktorka, finalistka IV edycji programu You CanDance – Po prostu tańcz. Swoją przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego, w którym  osiągnęła wiele tytułów mistrzowskich i najwyższą klasę „S”. Brała udział w masowych imprezach: Sylwester z Polsatem, Wianki, Sylwester z RMF MAXXX, Top Trendy- Sabat czarownic, Sylwester z Polsatem 2014. Miała przyjemność grać w teatrze STU (Kraków) w sztuce pod tyt.”Sonata Belzebuba” uboku Beaty Rybotyckiej, Zbigniewa Wodeckiego, pod okiem choreografa Piotra Galińskiego. Należała do grupy tanecznej Gryfoni z którą zdobyła 4 miejsce na zawodach „Rytm Ulicy” w Pile. Zajęła 1 miejsce w „Battle of Białystok” 2 vs 2. Brała udział w spektaklu WTT pod tytułem „Kim Jesteś?”. Uczestniczyła w trasie koncertowej Dody „Fly High”. Brała udział w pokazie dla HBO, pokazie w Hardrock Cafe, pokazie dla BMW w Białymstoku, DVD Dody, teledysku Jonte Moaning, teledysku Margaret „Heartbeat”. Obecnie tańczy w trasie koncertowej Dody „Riotka”.

  Maciej Pela – Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Od momentu, gdy poszedł na swoje pierwsze zajęcia, stał się on bardzo ważnym elementem jego życia. Szybko jednak zrezygnował z lekcji i postanowił samodzielnie zdobywać wiedzę i umiejętności pod okiem tancerzy i nauczycieli m.in. z USA, Japonii, Niemiec, Francji, Szwecji i Polski. Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji. Jego umiejętności zostały również dostrzeżone przez jury programu Dolina Kreatywna produkcji TVP. Stara się brać udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach hip hopowych w Polsce. Wciąż rozwija swój styl tańca, pamiętając jednak o wiedzy i podstawach, które, według niego, są fundamentami hip hop dance. Szczególnie skupia się na muzykalności oraz improwizacji w tańcu. Na zajęciach nie tylko przekazuje wiedzę i umiejętności, lecz również próbuje odnaleźć w każdym tancerzu jego własny, niepowtarzalny styl. Każdy trening jest dla niego okazją do rozwoju, poznawania nowego ruchu oraz czerpania radości z energii jaką przynoszą ze sobą uczestnicy zajęć.

  Zapraszamy wszystkich tancerzy ze Skierniewic do przeżycia z nami wspaniałej przygody i podniesienia swoich kwalifikacji tanecznych.