WAKACJE 2017 – OBÓZ TANECZNY W CZARNYM DUNAJCU

WAKACJE 2017 – OBÓZ TANECZNY W CZARNYM DUNAJCU

W DNIACH 12.07-20.07.2017r. W CZARNYM DUNAJCU ODBĘDZIE SIĘ OBÓZ TANECZNY.

ZAPRASZAMY OSOBY POCZĄTKUJĄCE ORAZ ŚREDNIOZAAWANSOWANE W WIEKU DO 13 LAT.

POBYT: HOSTEL DUKAT

W programie:codziennie zajęcia taneczne, zajęcia umuzykalniające, nauka kreatywnego wyrażania emocji tańcem, profesjonalne rozgrzewki taneczne, układy solowe i grupowe, tworzenie układów choreograficznych do popularnych piosenek. Zabawa poprzez taniec, spontaniczne interpretacje muzyczne, taneczne pojedynki – stań oko w oko z roztańczonym przeciwnikiem.

Poza parkietem wycieczki, interpretacja tekstów popularnych piosenek, wyjazd do Białki Tatrzańskiej – termy!

Szczegóły wyjazdu i warunki finansowe pod nr tel. 885808488, 669298819 ( Edyta, Gabrysia)

ZAPRASZAMY 😉